Idealny program księgowy dla małych firm

Prosty program dla małych firm

Według obowiązujących od dawna przepisów w naszym kraju, każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do prowadzenia szczegółowej ewidencji księgowej. Dokładne zasady dotyczące prowadzenia ksiąg rachunkowych zostały opisane w Ustawie o Rachunkowości. Małe i średnie przedsiębiorstwa są zobowiązane do prowadzenie o wiele mniej szczegółowej ewidencji księgowej, jednak z całą pewnością nie można zaniedbywać tej działalności.

W szybkim i skutecznym prowadzeniu ksiąg rachunkowych pomoże wam specjalistyczny program dla firm. Dzięki niemu bez problemu uporządkujecie całą dokumentację występującą w waszej firmie oraz obliczycie zaliczkę na podatek dochodowy. Program jest niewyobrażalnie prosty w obsłudze i wykonany specjalnie do pomocy dla przedsiębiorców prowadzących małe i średnie firmy. Faktycznie warto się nim zainteresować, ażeby w dużym stopniu ułatwić prowadzenie księgi profitów i rozchodów a także ewidencji księgowej w waszym przedsiębiorstwie. Szczegółowo uporządkowane finanse nie tylko pozwolą wam uniknąć wysokich kar finansowych nałożonych przez Urząd Skarbowy, ale też dużo lepiej kontrolować finanse waszego przedsiębiorstwa.
Podatkowa książka profitów i rozchodów jest najważniejszą funkcją oferowaną przez ten program, ale zdecydowanie nie główną. Warto zapoznać się z wszystkimi funkcjami oferowanymi przez program, ażeby przekonać się o jego potrzebie posiadania w waszej firmie. Jedną z najważniejszych zalet tego oprogramowania jest z całą pewnością jego niskie koszty. Miesięczny koszt posiadania licencji na program kosztuje tylko kilkadziesiąt pln. Nie jest to więc zbytnio wygórowana stawka, jak za posiadanie wielofunkcyjnego narzędzia do zarządzania finansami i księgowością w waszym przedsiębiorstwie. Jego korzystanie w znacznym stopniu poprawi przejrzystość waszych finansów nie dla urzędników, niemniej jednak głównie dla was. O ile nie jesteście jednak wciąż przekonani do tego rozwiązania, to warto na początku pobrać darmową wersję próbną. Przez cały miesiąc będziecie mogli całkowicie za darmo przetestować to oprogramowanie, by indywidualnie przekonać się o wygodzie posiadania internetowej książki profitów i rozchodów. Na pewno wasza przygoda z tym programem nie zakończy się na testowaniu darmowej wersji.
Sprawdź również informacje na stronie: www.ksiega-podatkowa.pl/dla-firm/ksiazka-przychodow-rozchodow.