Przecinarki wandeli

Nie ulega wątpliwości, że prace glazurnicze związane z przycinaniem płytek o różnej grubości wymagają przede wszystkim wykorzystania specjalistycznego sprzętu, który będzie działał niezawodnie oraz precyzyjnie. Dlatego też tak dużym zainteresowaniem fachowców cieszą się przecinarki wandeli. Trzeba podkreślić, że jest to innowacyjny sprzęt, który wyposażony jest w liczne funkcje, a dodatkowo posiada wielki atut w takiej formie, że może służyć do obróbki materiału zarówno na sucho jak też na mokro.

A przy tym do takich przecinarek pasują wszystkie tarcze przeznaczone do szlifierek kątowych. Warto wspomnieć także o tym, że konstrukcja tych maszynek wykonana jest z lekkiego a równocześnie charakteryzującego się świetnymi parametrami wytrzymałościowymi aluminium. W związku z tym jest to sprzęt lekki, mobilny a także poręczny, który ułatwia wykonanie prac.
Przecinarki do płytek – co warto mieć świadomość tego?
Wszyscy glazurnicy idealnie zdają sobie sprawę, że podstawą świetnie wykonanej pracy jest głównie korzystanie z innowacyjnego oraz efektywnego sprzętu. Warto zatem podkreślić, że dystrybutor wandeli oferuje swoim klientom szeroki wybór urządzeń, które na 100 procent spełnią ich oczekiwania zarówno pod kątem parametrów technicznych jak też użytkowych. Pamiętajmy również o tym, że są to urządzenia, które dają ogromne możliwości konfiguracji a także regulacji, które można utworzyć za pomocą podstawowego kompletu kluczy. Co za tym idzie, możemy wyregulować np kąt lasera, ale też wysokość stołu, ustawienia punktu czujnika czy też zwiększenie albo zmniejszenie prędkości głowicy. Pamiętajmy też o tym, że maszynki wandeli to brak problemów takich jak uciekanie tarczy z linii cięcia, niemniej jednak także pękanie płytek w czasie prac związanych z obróbką. Prócz tego z wykorzystaniem takiej maszynki wykonamy też pracę takie jak cięcie łukiem. Nie powinno zatem być zaskoczeniem, że jest to marka bardzo często wybierana przez profesjonalnych glazurników, którzy preferują ogromne sposobności jakie stwarza sprzęt przeznaczony do obróbki glazury zarówno na mokro jak też suchą. Warto pamiętać również o tym, że są to przecinarki elektryczne, które wyposażone są między innymi w tryb automatyczny jak też manualny.

Zobacz również: dystrybutor wandeli.