Niezapomniane wakacje w Indonezji

Według statystyk, z roku na rok Polacy coraz chętniej inwestują swoje pieniądze w zagraniczne, egzotyczne wakacje. Popularne kierunku znajdujące się w Europie , a ponadto w Afryce Północnej już dawno nam się znudziły i szukamy wspaniałej przygody w egzotycznym miejscu. O ile marzą wam się faktycznie rajskie wakacje, to warto zastanowić się nad Indonezją.

Jest to kraj bajecznie bogaty kulturowo, który zachwyci was ogromną ilością ciekawych zabytków i przede wszystkim różnorodnością. W Indonezji perfekcyjnie odnajdą się osoby uwielbiające poznawać kulturę i historię danego kraju , a oprócz tego miłośnicy rajskich plaż. Jeżeli już więc prawdziwy, azjatycki kierunek od dawna był waszym marzeniem, to warto zdecydować się na niesłychanie ekscytujące wakacje w Indonezji. Na pewno będziecie pod wrażeniem różnorodności tego miejsca i ani na chwilę nie będziecie się nudzić.
Indonezja posiada niezwykle bogatą kulturę starożytną, zatem na jej wyspach znajdziecie sporo wspaniałych świątyń. Na standardowej liście zabytków do odwiedzenia znajdziecie co niemiara pozycji, zatem warto przygotować się na w wielu przypadkach podróżowanie między wyspami. Każda eskapada na sąsiednią wyspę da wam możliwość podziwiania przepięknej, turkusowej wody. Flora w Indonezji jest w rzeczywistości niesamowita, szczególnie w połączeniu z turkusowym wybrzeżem. Z każdej strony będziecie was nawoływała wspaniała plaża, przez którą nieraz będziecie mieli ochotę porzucić zwiedzanie na rzecz całodziennego wylegiwania się na leżaku pod parasolem. Dla wielu osób Indonezja jest perfekcyjnym miejscem na spędzenie dwóch tygodni na rajskiej plaży w dość niskiej cenie. Ceny w Indonezji są dość niskie, przynajmniej kilkukrotnie niższe, niż nad polskim Bałtykiem. Najdroższą kwestią jest zdecydowanie bilet lotniczy, za który będziecie musieli dość sporo zapłacić. Reszta podróży okaże się jednakże dość tania i praktycznie w cenie biletów lotniczych będziecie mogli spędzić dwa tygodnie w tym wspaniałym miejscu. Jeżeli już więc poszukiwaliście ciekawego, egzotycznego i bajecznie ekscytującego kierunku wakacyjnego, to warto wybrać się do Indonezji. Na pewno będą to magiczne i pełne przygód wakacje, które będziecie z uśmiechem na ustach wspominali przez kilka następnych lat.
Źródło informacji: https://duabenua.com/pl/.