Wyjątkowa atrakcja

Wyjątkowa atrakcja

W obecnych czasach na polskich weselach można odnaleźć sporo dodatkowych atrakcji. Nasi wspaniali goście weselni muszą wszakże mieć jeszcze jakąś inną atrakcję, niż jedynie bardzo dobry zespół muzyczny. Często spotykanymi atrakcjami jest fotobudka, ciekawa stacja kulinarna lub fontanna czekoladowa.

Wynajęcie specjalnej stacji kulinarnej, na której są wykonywane tatary, kolorowe drinki lub flambirowane naleśniki jest na nieszczęście dosyć drogą atrakcją. Jej wysoka cena jest niestety uzasadniona, gdyż musicie zapłacić zarówno za wykorzystane produkty spożywcze, jak i za wyszkolonego pracownika, który przez kilka godzin będzie przygotowywał przepyszne tatary lub drinki dla waszych gości weselnych. O sporo tańszą a także nieprawdopodobnie atrakcyjną atrakcją weselną jest fontanna czekoladowa. Produkt ten nieprawdopodobnie elegancko prezentuje się na eleganckich przyjęciach weselnych podkreślając wypchany pieniędzmi portfel gospodarzy. Jeżeli zatem zależy wam na zilustrowaniu swojej bogatej strony dla gości weselnych, to z całą pewnością warto zainwestować własne pieniądze w fontannę czekoladową. Będzie to niewiarygodnie elegancka atrakcja weselna, która podkreśli luksusowy charakter waszego przyjęcia.
Czekoladowa fontanna może zostać wynajęta wraz z owocami albo bez nich. Koszt przygotowania owoców przez firmę oferującą wynajem fontann czekoladowych jest niewyobrażalnie wysoki. Firma nie specjalizuje się w dystrybucji pokrojonych owoców, dlatego ich nagłe sprowadzenie na potrzeby klienta jest szalenie kosztowne. Właściciel wynajętej przez was sali weselnej albo firmy cateringowej na pewno z chęcią przygotuje dla was doskonale pokrojone owoce za dodatkową, niewielką opłatą. Na pewno wynajęcie fontanny czekoladowej okaże się rzeczywistym strzałem w dziesiątkę. Świeże owoce zanużone w mlecznej czekoladzie na pewno zasmakują dla wszystkich gości weselnych, a szczególnie dla tych najmłodszych. Rodzice najmłodszych gości weselnych będą zaskoczeni, jaką miłością do świeżych owoców pałają ich dzieci. Na pewno właściwie każdy uroczy gość weselny w ciągu jednego wieczoru zje więcej owoców zanużonych w czekadzie, niż w ciągu całego tygodnia. To właśnie szczególnie dla tych najmłodszych gości i ich rodziców warto zainwestować własne środki finansowe w czekoladową fontannę.
Dodatkowe informacje: czekoladowa fontanna Kraków.